Lateko-lizings

Uzstādīšana un apkalpošana

Mēs saviem klientiem piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu – piegāde, uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā, personāla apmācība, servisa pakalpojumi

Uzņēmuma „Inkomercs K” servisa dienests veic savlaicīgu piegādi, profesionālu uzstādīšanu un montāžu, nodošanu ekspluatācijā, instruktāžu, personāla apmācību darbā ar profesionālās virtuves un tirdzniecības iekārtām, kā arī piedāvā kvalitatīvus servisa pakalpojumus.

Profesionālās virtuves iekārtu montāža – tas ir viens no galvenajiem sabiedriskās ēdināšanas iestādes dibināšanas aspektiem. No iekārtu montāžas un nodrošināšanas kvalitātes ir atkarīga visu tālāko mehānismu un sistēmu drošība un ekspluatācijas efektivitāte.

Mūsu servisa dienests – tā ir pieredzējusi un augsti kvalificēta speciālistu komanda, kam ir liela praktiskā pieredze iekārtu uzstādīšanā, sagatavošanā un pieslēgšanā. Speciālisti nemitīgi uzlabo savu profesionālo līmeni. Visi profesionālās virtuves iekārtu uzstādīšanas darbi notiek saskaņā ar noteiktajām ES prasībām un normatīviem.

Montāžas un sagatavošanas darbu izpildīšanas termiņi ir atkarīgi no virtuves izmēriem, sarežģītības pakāpes un ierīkojamo virtuves iekārtu skaita. Mūsu speciālisti izmanto īpašus instrumentus un kvalitatīvus materiālus, tādēļ vienmēr veiksmīgi tiek galā ar jebkādas grūtības pakāpes un daudzuma tehnoloģisko iekārtu montāžu.

„Inkomercs K” piedāvā apmācības un instruktāžu darbā ar profesionālās virtuves un tirdzniecības iekārtām, kas ir ļoti svarīga sastāvdaļa mūsu plaša pakalpojumu klāstā. Katrā objektā vienmēr personālam tiek sniegta kvalificēta apmācība darbā ar iekārtām.

Jūs varat uzticēties mums: uzstādīšana un apkope tiek veikta profesionāli un ātri, to pierāda daudzās mūsu klientu atsauksmes!