Lateko-lizings

Serviss

Profesionālo virtuves iekārtas remonts un servisa apkalpošana

Mūsdienīga profesionālā virtuve tiek aprīkota ar dārgām iekārtām, kam ir raksturīga augsta veiktspēja, bieži vien tādu iekārtu dīkstāve var izmaksāt tikpat daudz, cik pati iekārta. Kompetents remonts un savlaicīga iekārtu apkalpošana novērsīs šādu zaudējumu iespējamību.

Uzņēmuma „Inkomercs K” serviss nodrošina augstas kvalitātes remontu un pilna servisa apkalpošanu profesionālās virtuves iekārtām restorānos, bāros, kafejnīcās, ēdnīcās un citas sabiedriskās ēdināšanas iestādēs un profesionālajās virtuvēs.

Iekārtu remontu veic vai nu speciālistam izbraucot uz objekta vietu, vai arī uzņēmuma „Inkomercs K” servisa centrā. Visa veida remontdarbiem ir piemērojama līgumā atrunātā garantija. Pateicoties mūsu noliktavā esošajam plašajam profesionālo virtuvju iekārtu rezerves daļu klāstam un regulāriem rezerves daļu sūtījumiem no lielākajiem ražotājiem, mūsu speciālisti spēj salabot visa veida iekārtas.

Tvaika nosūcēju, virtuves krāšņu, aukstuma, saldēšanas un citu virtuves iekārtu remonts ir uzņēmuma „Inkomercs K” servisa dienesta galvenā prioritāte. Specializējoties uz profesionālo virtuvju iekārtu remontu, mūsu servisa dienesta speciālisti ir izstrādājuši un veiksmīgi pielieto remonta un diagnostikas jaunākās metodes un tehnoloģijas.

Ātra un kvalitatīva remonta pamats ir profesionāla un visaptveroša iekārtas diagnostika. Mūsu speciālisti, kam ir liels zināšanu un pieredzes klāsts, var veikt jebkādas sarežģītības pakāpes iekārtas diagnostiku un pēc iegūtajiem rezultātiem var sniegt nepieciešamos ekspluatācijas, apkalpošanas un remontdarbu ieteikumus par restorānu, bāru un citu sabiedriskās ēdināšanas iestāžu profesionālo virtuvju iekārtām.

Atcerieties, ka jebkuras iekārtas produktīva darbība ir vistiešākajā mērā atkarīga no lietošanas apstākļiem, kopšanas un tehniskās apkalpošanas.Savlaicīga vēršanās pēc palīdzības vai konsultēšanās ar servisa dienestu ļaus novērst ierīces salūšanu vai samazinās remonta apjomus.

Uzņēmuma „Inkomercs K” servisa dienests ir gatavs sniegt palīdzību jebkurā laikā!

Servisa centra tālrunis: (+371) 26-537-042